Благодійну ініціативу проекту «Біотех-реабілітація поранених» підтримують волонтерські організації з різних регіонів України. Так, окрім співорганізаторів проекту Всеукраїнського центру волонтерів «Народний проект», до співпраці долучилися Волонтерський рух «Дія» та Об’єднання волонтерів «Поранені SOS». Ця співпраця допоможе проекту отримувати актуальну інформацію щодо поранених, які потребують лікування.

Всеукраїнський центр волонтерів «Народний проект»  допомагає Українській Армії купувати необхідні речі, прилади та спорядження, а також лікувати поранених на грошові пожертвування, зібрані через веб-платформу допомоги АТО.

Волонтерський рух «Дія» (м. Харків) забезпечує українських всім необхідним для ефективного несення служби, допомагає бійцям, які отримали поранення в ході АТО, а також та підтримує людей, які через бойові дії покинули свої домівки.

Об’єднання волонтерів «Поранені SOS» (м. Івано-Франківськ) допомагає у забезпеченні медичними засобами військ АТО, у забезпеченні медичним обладнанням та медикаментами військових шпиталів, у лікуванні поранених, у психологічній  допомозі пораненим та рідним, а також у юридичних консультаціях учасників АТО.