Пишаємось нашими героями! Кожен з них – не лише захисник Батьківщини, для якого мир та щастя майбутніх поколінь – важливіше за власне життя, а й цілий світ, цікавий та надихаючий!

Вони займаються громадською діяльністю, виношують благородні ідеї, пишуть книги, готують смачні страви, започатковують власний бізнес, навчаються…

Ось наприклад наш Ігор, молодий доброволець з батальйону “ОУН”, після проходження у лікування важкого поранення ноги, що загрожувало інвалідністю, продовжує свої справи. Одна з них – поєзія та виконання пісень у стилі реп. Вчора, наприклад, він виступив на київській презентації збірки “Пісні війни”, до якої входить і його патріотична пісня “Мій дім”. В цій пісні – гордість за країну, сила справжньго Життя, віра в краще. А для нас бачити енергійного Ігоря на сцені – це найприємніша річ!

Вітаємо військових України зі святом!
Нехай у ваших душах завжди житиме перемога – в усіх справах! Та, звісно, на кордонах – вона обов’язково буде, потрібен лише час. І славна історія України поверне на мирний, спокійний шлях!

Дякуємо медикам Медичної компанії ilaya та команді Центру волонтерів “People’s Project”.

Дякуємо всім небайдужим, хто допомагає героям відновлюватися після поранень, адаптуватися після повернення з фронту, відчувати себе дійсно вдома – і на мирній землі, а не лише серед побратимів, які вже стали рідними.

Майбутнє героїв – разом з нами, а наше майбутнє – лише разом з ними! Ми всі – сильний народ, а Україна – наш міцний, теплий дім, про який співає Ігор!
Перемоги та миру всім нам!

DSC_0004

DSC_0013

DSC_0017

DSC_0036

DSC_0063

DSC_0066

DSC_0067