Ще один наш герой досягає успіхів у спорті! Нещодавно Олег з батальйону “Азов”, який пройшов лікування важкої травми гомілки за допомогою клітинних технологій, освоїв новий вид спорту та отримав спортивну нагороду!

Як написав Олег у фейсбуці: “Сьогодні, я непогано виступив у новому для мене виді спорту – академічній греблі на ергометрі concept, враховуючи те, що перший раз сів за цей тренажер лише декілька днів тому. Вітаю всіх інших атлетів із гідними виступами)) Сподіваюсь не менш гідно виступлю на відборі до #invictusgames2018“.

Доброволець батальйону «Азов» Олег поступив на лікування до проекту «Біотех-реабілітація поранених» у листопаді 2014 року. Його діагноз – перелом гомілки, який намагалися лікувати загальноприйнятими методами, але протягом майже 4-х місяців не зростався. Подальший перебіг міг призвести до інвалідності через неопороздатність ноги.

Необхідні кошти для лікування Олега у рамках проекту (94 004 грн) зібрав Центр волонтерів “People’s Project”. Лікування тривало за наступною хронологією:

05.11.2014 був перемонтований апарат з метою вирівнення вісі гомілки, виконаний забір клітинного матеріалу та розпочалася його підготовка у біолабораторії;
09.12.2014 було виконано введення підготовленного аутологічного клітинного матеріалу в ділянку перелому;
30.01.2015 після рентгенівського знімку, який показав успішне формування кісткової мозолі було проведено демпферування апарату, а лікарі порекомендували бійцю починати ступати на ногу.
19.02.2015 з ноги був знятий апарат.

Навесні того ж року Олег повернувся до повноцінного життя. Потім неодноразово брав участь у “Пробігу під каштанами” разом з іншими вилікуваними бійцями нашого проекту.

Без имууени

Без именцци

DSC_0110

DSC_0036

DSC_0076

0-845x573.jpg43