Богдан мешкає у Кривому Розі та давно вийшов на роботу, тому вирватися в Київ йому було нелегко. Вільно ходить, займається спортом – регулярно бігає на стадіоні. Сам для себе, підтримує здоров’я. Планує скоро одружитися. Нога Богдана давно відновлена та повністю навантажується. Іноді дає про себе знати після завершення робочого дня. Але це не дивно – хлопець мав важку бойову травму а зараз працює на важкій роботі – займається прокладкою підземних комунікацій. Результатами лікування задоволені як боєць, так і лікарі – величезні зусилля виправдали себе!

Богдан мав важкі наслідки поранення ноги, яке сталося ще у 2014 році.  Раніше боєць проходив лікування у госпіталях, але через те, що у кістці залишався великий отвір, він не міг повноцінно навантажувати ногу. Крім того, м’які тканини гомілки були вкриті рубцями, що заважало лікувати кістку. Одеська волонтерка Ольга Домбровська направила бійця у наш проект влітку 2016 року.

Лікування Богдана у проекті було розпочато у вересні 2016 року, коли бійцю виконали забір клітин. Потім він переніс кілька пластичних операцій, і після відновлення м’яких тканин ноги лікарі приступили до відновлення кістки. Так,  у квітні 2017 року лікарі медичного центру  ilaya виконали Богдану операцію із заміщення дірчастого дефекту великогомілкової кістки клітинно-тканним матеріалом у вигляді кісткових чипсів, заселених власними мезенхімальними стромальними клітинами бійця. Кошти на лікування героя у сумі 371 864 грн зібрав Центр волонтерів «Народний проект» за рахунок пожертв небайдужих з усього світу.

DSC_000ёёёё3

DSC_0фффф018

DSC_00153

Bogdan-Zab-X-ray