Партнер проекту медична компанія ilaya взяла участь у науково-практичній конференції «Сучасна тактика медичної допомоги при вогнепальних ранах і відкритих переломах кінцівок». Захід, який зібрав багатьох відомих наукових діячів і досвідчених лікарів-практиків, відбувся 3 жовтня п. р. в готелі «Космополіт» (м. Київ).

Основною метою конференції було залучення уваги громадськості до сучасного досвіду лікування травм, отриманих в ході бойових дій. Спікери конференції представили безліч науково обґрунтованих і перевірених практикою методів лікування, приділили увагу специфіці медичного забезпечення в зоні АТО, а також презентували нові розробки.

Особливий інтерес учасників конференції викликала сателіт-симпозіум «Клітинно-тканинні технології у лікуванні дефектів кісткової тканини», підготовлений фахівцями медичної компанії ilaya. Під час симпозіуму вони розповіли про особливості технологій, що використовуються у рамках соціального проекту «Біотех-реабілітація поранених». По завершенню заходу представники компанії домовилися з представниками державних медичних установ про активну співпрацю.

Fotor01014213843