Сергій завітав разом з сімейством до медичного центру ilaya на контрольний огляд. Через 3,5 місяців після основної операції  на рентгенівському знімку бійця добре помітно активне формування кісткової тканини у місці колишнього дефекту. Боєць , хоч і ще пересувається, спираючись на палички, проте вже починає ступати на ногу. Лікарі медичного центру ilaya та сам Сергій дуже задоволені результатом!

Сергій – один з найважчих бійців проекту. Отримав пораненні ще на початку 2015 року, коли дивом залишився живим після осколкових поранень. Лікувався тривалий час у госпіталях, але протягом 2,5 років зрощення кістки не відбувалася. Навпаки – кістка почала розчинятися, почався остеомієліт.

Знайти кошти для героя у сумі 603 000 гривень взявся Центр волонтерів “People’s Project”, до якого доєдналися ще кілька благодійних організацій, серед яких БВ «Овес» та українська діаспора Іспанії.

Допомога Сергію в рамках проекту «Біотех-реабілітація поранених» розпочалася наприкінці жовтня 2016 року. З того часу чоловіку провели забір клітин, три важкі підготовчі операції на стегні, та головну – наприкінці липня 2017 року, під час якої виконали заміщення дефекту (понад 10 см) стегнової кістки тканино-інженерним матеріалом у вигляді кісткового блоку, заселеного власними клітинами бійця. Кістку зафіксували за допомогою пластини. Два тижні після цього Сергій лежав на витяжці.

Без именцци DSC_0009

 

DSC_0013