Розвідник Євген пройшов ще один важливий етап лікування. На минулому тижні герою виконали операцію з відновлення хрестоподібної зв’язки колінного суглобу за допомогою аутопластики з найширшої фасції стегна. Ця операція – найбільш ефективний спосіб відновити втрачену через травму зв’язку, використовуючи власні тканини людини. Після операції Євгену на ногу наклали лангетну пов’язку, і вже у суботу він вирушив додому. Наступного разу у медичний центр він приїде у лютому – ня зняття швів.

Під час визиту у медичний центр Євген передав від свого командування подяки для Медичної компанії ilaya та Центру волонтерів “People’s Project”, де Захисники Украхни висловили вдячність за допомогу важкопораненим бійцям.

Євген має найбільшу кількість травм опорно-рухового апарату серед наших бійців. Станом на сьогодні йому вже виконано кілька важливих етапів, серед яких:

– лікування звичного вивиху правого плеча за допомогою операції по Бристоу (стабільність суглобу відновлено);
– відновлення кісток правого передпліччя за допомогою біотехнологій (кістки повністю зрослися);
– «італійська» пластика м’яких тканин лівої кисті та підготовка кисті до застосування біотехнологій (дефекту м’яких тканин кисті заміщено за допомогою клаптя тканин, пересадженого з живота).
– відновлення хрестоподібної зв’язки правого колінного суглобу (триває відновлення після недавньої операції);

Попереду залишається лікування четвертої травми бійця – відновлення дефекту кісток та сухожиль лівої кисті за допомогою клітинних технологій. 755 474 гривень для лікування Євгена зібрав Центр волонтерів “People’s Project”.

DSC_0007

DSC_0013

DSC_0063

 

DSC_0069

Без имени