На минулому тижні у герою зробили операцію, під час якої сформували рецепієнтне ложе, замістили дефект плеча вирощеним в біолабораторії фрагментом кістки, заселеним власними клітинами Сергія. Цей фрагмент зафіксували на місці за допомогою пластини. Сергій чудово переніс операцію, і вже через час після неї вийшов на прогулянку на вулицю. Зараз триває період післяопераційного догляду, попереду – тривалий процес реабілітації.

Свою травму Сергій отримав 1 травня 2017 року біля с. Широка Балка – це було наскрізне кульове поранення верхньої третини лівого плеча з пошкодженням головки плечового суглобу.

Проходив лікування у військових госпіталях Харкова та Києва. Переніс кілька операцій, було небезпечне ускладнення – кістковий набряк, який загрожував втратаою кінцівки. Ліва рука не працювала, була відсутня чутливість. Але Сергій планує залишатися в українському війську, а для цього – вкрай важливо не лише зберегти руку, а й максимально відновити її функції. Найкращих результатів у випадку Сергія можна досягти саме завдяки відновлення кістки з застосуванням біотехнологій.

У проект «Біотех-реабілітація поранених» Сергій направила волонтер та адвокат Ірина  Куриленко. Зібрати 399 342 гривень для лікування взявся Центр волонтерів “People’s Project”, а згодом до допомоги долучилися небайдужі люди та меценати. Перші дві операції в рамках проекту були виконані Сергію у липні 2017 року – у Сергія взяли клітин та кісткову тканину, а також сформували реципієнте ложе для подальшого застосування біотехнологій.

DSC_0001

DSC_0002

DSC_d0005

Sergiy_X-ray-compare-2_750