грн зібрали 48 осіб

Вартість лікування 87318 грн

Володимир, 45 роки, Черкаська обл.

Травмований в АТО (розрив хрестоподібної зв’язки колінного суглобу)

Допоможіть, підтримайте...

Володимир, 45 роки, Черкаська обл.

Травмований в АТО (розрив хрестоподібної зв’язки колінного суглобу)

Поранений

Володимир, 45 років, боєць 43 ОМБр, травмований біля Мар’їнки.

Травма

Ліва нога: нестабільність колінного суглоба, розрив хрестоподібної зв’язки колінного суглобуDSC_0020

Перебіг травми у разі виконання лікування: Через пошкодження хрестоподібної зв’язки бійця турбують болі та набряки. Нога неопороздатна, боєць не може пересуватися без палички. У разі подальшого розвитку, проблема призведе до артрозу суглобу.

Необхідне лікування: реконструктивно-відновлювальне лікування колінного суглобу, що допоможе відновити його функції.

Вартість лікування зі знижкою медичного центру 39%: 87 318 грн

Деталізація витрат на діагностику та лікування:

  1. Обстеження – 3 263 грн
  2. Анестезія (зі знижкою 5%) – 3 349 грн
  3. Загальна вартість реконструктивно-відновлювального лікування (зі знижкою 40%) – 80 706 грн

 

Детальніше  про пораненого:

 

Володимир – боєць 45 окремого мотопіхотного батальйону (у складі 43 ОМБр). Виконував бойові завдання на передовій – разом з побратимами охороняли самохідні установки «Піон». На службі Володимир кілька раз травмував колінний суглоб коли стрибав у бойовому спорядженні. Спочатку герой не приділяв великого значення болям у коліні, але на початку березня 2016 року, після падіння під час чергового обстрілу Володимир вже не міг ступати на ногу.

Він звернувся у лікарню, що знаходилася неподалік місця служби, звідки його направили на госпіталізацію. У госпіталі герою зняли пластину зі стегна на травмованій нозі (пластина була, ще з давніх часів – після лікування перелому стегна). Але під час зняття пластини зламався гвинт й його шматок так і залишився в нозі. Через наявність гвинта у кістці бійцю не робили МРТ-обстеження та виписали. Згодом бійцю діагностували деформуючий артроз та призначили артроскопічну операцію за власні кошти, адже така проблема не вважається бойовою травмою.

За рекомендацією знайомих Володимир звернувся по допомогу до медичного центру іlaya, де було виявлено розрив хрестоподібної зв’язки – травму, на яку раніше ніхто не звертав увагу через недосконале обстеження. Лікарі медичного центру готові допомогти: у першу чергу видалити уламок гвинта та відновити зв’язку.  Після цього буде можливо провести МРТ-обстеження та зробити висновок, чи потрібно подальше лікування суглобу.

Володимир – уродженець Жашківського району Черкаської області. До війни працював на цегляному заводі, займався землеробством, а ще раніше – працював пасічником у місцевому колгоспі. Має велику родину – дружину та сімох дітей. Наймолодшому 11 років, найстаршому – 21. Але своїх з дружиною дітей у них п’ятеро, а інші двоє – усиновлені діти покійного брата дружини бійця.

У червні 2015 року, під час шостої хвилі мобілізації Володимира викликали до військкомату, де запитали його, чи йтиме на фронт, чи відмовиться як багатодітний батько. Але Володимир не став відмовлятися – він бачив, як мало бажаючих воювати серед його земляків та вважав, що хоч хтось повинен бути більш рішучим та більш сміливим. А після проходження служби в АТО він планував влаштуватися у ЗСУ за контрактом.

Тепер він демобілізований. Проте навіть зараз, коли герой вкрай втомився від проблем зі здоров’ям та небажання держави допомогти йому, він прагне відновитися на службі та повернутися на Схід, а якщо не вийде – просто служити у лавах ЗСУ. Вважає, що таких бійців як він, з гарним досвідом бойових дій, не треба залишати в осторонь. Адже хто, як не вони можуть захищати країну?

Допоможемо справжньому герою та батьку одужати. Хто, як не він гідний нашої з вами турботи?

 

Витрати на лікування по етапах:

 

Етапи 1 етап 2 етап
Статті витрат 14 днів лікування в стаціонарі:
1.Обстеження,
2.Передопераційна підготовка,
3.Спінальна анестезія,
4.Видалення гвинта,
5.Обстеження коліна (МРТ)
14 днів лікування в стаціонарі:
1.Обстеження,
2.Передопераційна підготовка,
3.Спінальна анестезія,
4.Відновлення передньої хрестоподібної зв’язки (аутопластика)
5.Іммобілізація кінцівки
Витрати, грн 50 000 37 318

 

Хронологія лікування

Одужання

Лютий 2018

Боєць розробляє коліно та повертається до повноцінного життя

2 етап

Листопад 2017

Операція з відновлення передньої хрестоподібної зв’язки за допомогою аутопластики з найширшої фасції стегна

1 етап

Жовтень 2017

Видалення уламку гвинта зі стегнової кістки

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!