грн зібрали 45 осіб

Вартість лікування 141966 грн

Володимир, 19 років, м. Івано-Франківськ

Поранений під Зеленопіллям (травма стопи з дефектом кісток та м’яких тканин)

Допоможіть, підтримайте...

Володимир, 19 років, м. Івано-Франківськ

Поранений під Зеленопіллям (травма стопи з дефектом кісток та м’яких тканин)

  • Профіль
  • Звітність

Поранений

Володимир, 19 років, доброволець 24-ї окремої Залізної механізованої бригади, поранений під Зеленопіллям

Травма

Наслідки вибухового осколкового поранення лівої стопи з дефектом 4-5 плюснових кісток, переломами 3-4 плюснових кісток та дефектом м’яких тканин

Необхідне лікування

реконструктивно-відновлювальне лікування травми стопи з використанням клітинних технологій7, та методів пластичної хірургії.

Вартість лікування

Вартість лікування: 204 938 грн.

Знижка медичного центру: 31%

Спеціальна ціна: 141 966 грн.

Перелік послуг, які входять до лікування:
Діагностика та обстеження: 2530 грн
Забір матеріалу, виготовлення клітинного матеріалу і підготовка носія: 67845 грн
Лікування дефектів стопи: 52332 грн
Медикаментозне та післяопераційне забезпечення: 19259 грн

Детальніше про пораненого


Володимир отримав поранення під час одного з найтрагічніших епізодів АТО – розстрілу українських військ під с. Зеленопілля (Луганська область). Тоді бойові підрозділи вийшли в опорний пункт за 17 км на південний схід від міста Ровеньки  із завданням прикрити ділянку державного кордону.

Уночі, 11 липня, Володимир прокинувся від раптового відчуття холоду та вологи в ногах, та коли подивився – побачив на них кров. По гучним звукам та запаху пороху в повітрі він зрозумів: їх обстрілюють. Ця ніч для багатьох побратимів бійця стала останньою, і навіть колоні з «трьохсотими» дивом вдалося вийти  з-під обстрілу. Пораненого хлопця привезли у Дніпропетровський військовий госпіталь, а згодом – перевели до Львівського госпіталю.

 

Володимир народився та виріс у Івано-Франківську. З дитинства захоплювався плаванням, боксом, а після того,  як побачив по телебаченню фільм про суворовців, у нього з’явилася мрія – стати військовим. Після сьомого класу хлопець пішов у Прикарпатський військово-спортивний ліцей, після закінчення якого двічі намагався поступити до Академії сухопутних військ у Львові, однак йому це не вдавалось.

На якийсь час Володимир був змушений відкласти свою мрію,. Але невдовзі почалася війна, і хлопець, дізнавшись про набір у контрактники, одразу забрав документи з Львівського лісотехнічного університету, де навчався, щоб присвятити себе службі Вітчизні. До речі, разом зі стражданнями, поранення принесло Володимиру і здійснення мрії – у Львівському госпіталі хлопця прийняли до Львівської «сухопутки». Сам начальник закладу, генерал-лейтенант Павло Ткачук, особисто привітав Володимира та  вручив йому нагрудний знак Академії. «Саме це було для сина справді найдорожчою винагородою!» – з гордістю каже його мати, Тетяна.

А ще мати бійця дякує Богові за те, що врятував хлопця у страшний день 11 липня, та вважає цю дату другим Днем народження сина. Мати впевнена: зовсім скоро Володимир встане на ноги та, при необхідності, знову відстоюватиме свою Україну!

Зараз Володимир не може ходити через втрату опороздатності лівої стопи – йому потрібне відновлення дефекту кількох опірних кісток стопи та м’яких  тканин. Інакше боєць може залашитися інвалідом. Наша спільна участь у лікуванні наблизить хлопця ще більше до його благородної мрії – поверне йому здоров’я, яке він втратив захищаючи нас!

Другий рентген

10.11.2015

Через 3,5 міс. після трансплантації спостерігається повне зрощення блоків остеопластичного матеріалу з аутологічними стовбуровими клітинами (3, 4, 5 плюснових кісток)

Перший рентген

17.09.2015

Через 1,5 міс. після трансплантації спостерігається зрощення введених блоків остеопластичного матеріалу з аутологічними стовбуровими клітинами (3, 4, 5 плюснових кісток)

Зняття швів

01.09.2015

Переміщений лоскут добре загоюється

Післяопераційний період, випиcка

29.07.2015

Післяопераційний догляд, перев’язки.

Основна операція

23.07.2015

Бійцю була виконана хірургічна операція з заміщення 3, 4 та 5 плюснових кісток лівої стопи кістковими блоками, заселеними його власними клітинами.

Госпіталізація

22.07.2015

Проведено обстеження та підготовку до основної операції

Контрольний огляд

28.04.2015

Лікар оглянув стопу бійця. основний етап лікування призначений на кінець травня.

Перший етап лікування

16.01.2015

Виконано забір клітинного матеріалу, видалення хаотично розташованих кісткових фрагментів з ушкодженої стопи, а також змонтовано апарат на стопі для дозованого відновлення довжини 3,4 та 5 пальців.

Обстеження

15.01.2015

Проведено обстеження та підготовку до першої операції

Хронологія лікування

Контрольні огляди

Вересень-Листопад 2015

• контрольні огляди та обстеження, спостереження за результатами відновлення кістки
• боєць повернувся до повноцінного життя

3 етап лікування

Серпень 2015

пластика м’яких тканин стопи за допомогою розвернутого лоскута

2 етап лікування

Липень 2015

заміщення дефектів 3, 4 та 5 плюснових кісток за допомгою блоків з остеопластичного матеріалу з аутологічними стовбуровими клітинами

1 етап лікування

Січень 2015

• забір клітинного матеріалу – червоного кісткового мозку з крила клубової кістки та фрагменту окістя з малогомілкової кістки
• видалення хаотично розташованих кісткових фрагментів
• монтаж апарату на стопі для дозованого відновлення довжини 3, 4 та 5 пальців.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!