грн зібрали 198 осіб

Вартість лікування 192800 грн

Петро, 24 роки, м. Львів

Поранений біля Луганського аеропорту (забій спинного мозку, парез лівої ноги)

Допоможіть, підтримайте...

Петро, 24 роки, м. Львів

Поранений біля Луганського аеропорту (забій спинного мозку, парез лівої ноги)

  • Профіль
  • Звітність

Поранений

Петро, 24 роки, боєць 80 ОМБр, травмований біля Луганського аеропортуБез имени

Травма

Ліва нога: наслідки відкритої хребетно-спинномозкової травми – забої спинного мозку в нижньо-грудному відділі. Виражений парез лівої ноги

Перебіг травми у разі незастосування клітинних технологій: Вже півтора року після травми та операцій не спостерігається відновлення функції ноги. М’язи ноги все більше атрофуються, а боєць не може опиратися на ногу та пересувається на милицях. Крім того, бійця турбують сильні болі у спині. У разі невиконання лікування  боєць може залишитися інвалідом через атрофовану ногу, а відсутність навантажень призведе до викривлення хребта. Але нейрохірург медичного центру ilaya очікує високий результат відновлення нервів після паравертебрального введення клітинного матеріалу.

Необхідне лікування: відновлення нервової тканини за допомогою клітинних технологій

Вартість лікування зі знижкою медичного центру 27%: 108 720 грн

Деталізація витрат на діагностику та лікування:

  1. Консультації нейрохірурга, забір клітинного матеріалу ліпоаспірат та punch-біопсія (зі знижкою 40%) – 4 600 грн
  2. Культивування МСК у суспензії, 40 млн (зі знижкою 30%) – 38 920 грн.
  3. Нейрональні клітини, 40 млн (зі знижкою 30%) – 49 000 грн.
  4. Паравертебральне введення клітинного матеріалу, 2 етапи – 16 200 грн.
  5. Додаткове введення аутологічних клітин – параневрального, у ділянку гомілки:15 180 грн. Оновлена вартість лікування: 123 900 грн

Детальніше про пораненого

Петро – боєць 80 ОМБр.  Був поранений 16 серпня 2014 року біля Луганського аеропорту. Під час оборони летовища від бойовиків, боєць отримав численні осколкові поранення, серед яких – відкрита хребтово-спинномозкова травма.

Одразу після поранення Петра транспортували у Харківський госпіталь, де виконали першу операцію, а потім – направили у Львів. Вже за кілька днів після операції боєць вже міг ворушити пальцями лівої ноги, однак на цьому процес відновлення його відновлення зупинився. Нога бійця неопороздатна вже близько 1,5 року. М’язи стегна атрофовані, чутливість також порушена. Петро пересувається за допомогою милиць. Крім того, він часто відчуває болі у спині.

Отримати допомогу в рамках соціального проекту «Біотех-реабілітація поранених» бійцю допомогла Валерія Дубова, яка опікується пораненими у Львові. А нейрохірург медичного центру ilaya очікує високий результат відновлення нервів після паравертебрального введення клітинного матеріалу. Лікування відбудеться у три етапи: забір клітинного матеріалу та два паравертебральних введення через певний проміжок часу. Результат, який очікується – відновлення функцій ноги.

Петро – корінний львів’янин. Одразу після служби в Армії у 2013 році, перейшов на контрактну службу, де й подружився з іншим бійцем – учасником нашого проекту – Дмитром. Вони разом служили, разом навесні 2014 року вирушили в АТО, разом захищали рідну землю.

На одужання хлопця чекають батьки, брат, сестра та велике коло друзів – мріють побачити його на стадіоні за грою у футбол, як колись. Допоможемо герою знов стати на ноги!

Оновлена вартість лікування

31.05.2016

Додаткове введення аутологічних клітин – параневрального, у ділянку гомілки: 15 180 грн.

Хронологія лікування

3 етап лікування

Серпень 2016

введення аутологічних нейрональних клітин

2 етап лікування

Березень 2016

введення аутологічних нейрональних клітин

1 етап лікування

Січень 2016

• забір клітинного матеріалу з жирової тканини та punch-біопсія
• введення алогенних клітин

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!