грн зібрали 246 осіб

Вартість лікування 597970 грн

Олексій, 31 рік, м. Київ

Поранений біля Донецького аеропорту (поранення гомілки, загроза ампутації)

Допоможіть, підтримайте...

Олексій, 31 рік, м. Київ

Поранений біля Донецького аеропорту (поранення гомілки, загроза ампутації)

  • Профіль
  • Звітність

Поранений

Олексій , 31 рік, боєць ДУК «Правий Сектор», поранений біля Донецького аеропорту

Травма

Наслідки вибухового осколкового поранення лівої гомілкиIMAG0058

  • Незрощений перелом,
  • Вогнепальний остеомієліт дистальної третинилівої великогомілкової кістки,
  • Запальні процеси у м’яких тканинах гомілки, що вимагають кількох складних підготовчих операцій.

Перебіг травми у разі незастосування клітинних технологій: Унаслідок інфікування місця травми лікування традиційними методами у державних медичних установах не призвело до відновлення кістки, навіть розпочалося гнійне запалення. Олексію загрожує ампутація. Стан ноги бійця вимагає оперативних дій: радикального видалення змертвілої частини кістки, низки підготовчих операцій на м’яких тканинах, а потім – відновлення дефекту кістки за допомогою клітинних технологій.

Необхідне лікування: реконструктивно-відновлювальне лікування гомілки, що допоможе відновити м’які тканини та кістку, та максимально повернути нозі функції.

Вартість лікування зі знижкою медичного центру: 375 185  грн

Деталізація витрат на лікування:

1. Обстеження та консультації спеціалістів (ортопедія, біострахування) 14245 грн
2. Підготовка клітинно-тканинного матеріалу в біо-лабораторії, 140 млн. клітин (зі знижкою 30%) 99 120 грн
3. Загальна вартість реконструктивно-відновлювального лікування  м’яких тканин та кісток правої гомілки (зі знижкою 40%): 261 820 грн

Детальніше про пораненого

Олексій – доброволець ДУК «Правий Сектор».  Був поранений 22 лютого 2015 року на передовій, біля с. Піски, що знаходиться неподалік Донецького аеропорту. Підчас обстрілу, поряд з бійцем розірвався снаряд, унаслідок чого постраждали обидві ноги а Олексій отримав контузію. На правій нозі були пошкоджені лише м’які тканини, у той час як уся ліва гомілка була розірвана.

У Дніпропетровську бійцю лікували м’які тканини – попри значне пошкодження стан ноги їм вдалося дещо нормалізувати. Згодом Олексій перевели на лікування у Київ, де через інфікування кістки над бійцем знов нависла загроза ампутації. Олексій ніколи не погоджувався на такий крок лікарів, тому був вимушений міняти місця лікування. Одного моменту здавалося, що все страшне позаду, після 10 перенесених операцій. Лікарі навіть вмонтували у гомілку бійця ортопедичний цвях, проте згодом остеомієліт знов дав про себе знати – нога хлопця почала боліти та сильно набрякла.

Олексій, за рекомендацією волонтерів звернувся до проекту «Біотех-реабілітація поранених», а на новому рентгенівському знімку лікарі медичної компанії ilaya побачити практично мертву третину великогомілкової кістки бійця. За словами лікарів, у таки випадках «чищення» – це шлях в нікуди, адже змертвілу частину кістки потрібно повністю резектувати для швидшого подолання інфекції. Потім складна підготовка м’яких тканин гомілки, яка повністю вкрита рубцями. І вже після цього потрібно відновлювати значний дефект кістки.

Олексій – мешканець Києва. До АТО приєднався у січні 2015 року, одразу потрапив на передову, де й тримав позиції сил АТО під постійними атаками ворога. До війни хлопець працював в автобізнесі – очолював відділ з гарантійного обслуговування одного з підприємств. Автомобілі – це давнє захоплення бійця. З 9 років почав освоювати мотоцикл, а згодом – і автомобіль. Потім разом з друзями переганяли автомобілі з Польщі на продаж.

Сумні часи України не залишили Олексія байдужим. Наприкінці 2013 року він приєднався до Євромайдану, а потім через деякий час прийняв рішення йти на Схід. Каже, навіщо терпіти та чекати, якщо маєш здоров’я та сили!

Але тепер настав наш з вами час не терпіти та не чекати, а якнайшвидше поставити героя на ноги!

Післяопераційний період

23.11.2015

Догляд, перев’язки

Третя операція

20.11.2015

Монтаж апарату для дозованого витягання великогомілкової кістки

Друга операція

12.11.2015

Санація рани, видалення змертвілих тканин

Госпіталізація

11.11.2015

Передопераційна підготовка, обстеження

Післяопераційний період

29.10.2015

Догляд, перев’язки

Перша операція

27.10.2015

27 жовтня лікарі медичного центру ilaya вилучили змертвілу частину кістки та ортопедичний цвях, а потім встановили вак-апарат.

Хронологія лікування

Зняття апарату

Березень 2017

З відновленої кістки знято апарат, накладено гіпс

3 етап лікування

Грудень 2016

• виконано артродез гомілково-ступневого суглобу
• з метою заміщення дефекту кісткової тканини, у місце травми введено 3D-гель з чипсами остеопластичного матеріалу та аутологічними стовбуровими клітинами

2 етап лікування

Листопад 2015 - Жовтень 2016

• забір клітинного матеріалу – червоного кісткового мозку з крила клубової кістки та фрагменту окістя з малогомілкової кістки
• забір клітинного матеріалу з жирової тканини
• пластика мяких тканин гомілки
• монтаж апарату Ілізарова для дозованого витягання великогомілкової кістки

1 етап лікування

Жовтень 2015

видалення ортопедичного цвяха, змертівлих фрагментів кістки та м’яких тканин

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!