грн зібрали 138 осіб

Вартість лікування 85995 грн

Олександр, 36 років, м. Кривий Ріг

Поранений під Іловайськом (травма лівої плечової кістки з дефектом до 4 см)

Допоможіть, підтримайте...

Олександр, 36 років, м. Кривий Ріг

Поранений під Іловайськом (травма лівої плечової кістки з дефектом до 4 см)

  • Профіль
  • Звітність

З ініціативи Олександра, його участь у проекті «Біотех-реабілітація поранених» припинена.

28 січня п. р. Олександр повідомив координаторам проекту, що не планує продовжувати медичні маніпуляції, передбачені розробленою схемою лікування. Проте на той час на лікування бійця вже було використано 85 995 гривень. Тому надання допомоги Олександру та збір коштів на його лікування були припинені.

Поранений

Олександр, 36 років, доброволець батальйону «Донбас», поранений під Іловайськом

Травма

Наслідки вогнепального кульового поранення лівої плечової кістки. Дефект плечової кістки до 4 см.DSC_0660

Необхідне лікування

реконструктивно-відновлювальне лікування дефекту плечової кістки з використанням клітинних технологій.

Вартість лікування

Вартість лікування: 191 472 грн.

Знижка медичного центру: 30%

Спеціальна ціна: 133 348 грн.

Перелік послуг, які входять до лікування:
Діагностика та обстеження: 2530 грн
Забір матеріалу, виготовлення клітинного матеріалу і підготовка носія: 83465 грн
Лікування дефекту плеча: 28094 грн
Медикаментозне та післяопераційне забезпечення: 19259 грн

Детальніше про пораненого

Олександр був поранений під час наступу на Іловайськ, коли 10 серпня він разом з кількома бійцями «Донбасу» вирушили на розвідку. Як каже Олександр, в них з’явилося інтуїтивне відчуття того, що саме у найближчій «зеленці» ворог облаштував свої позиції. Інтуїція не підвела хлопців, але ворог відкрив кулеметний вогонь першим: три побратима Олександра загинули, а він отримав численні поранення, серед яких важка травма плеча. Хтозна, можливо тоді бійці жертвуючи своїм життям врятували від смерті багатьох своїх побратимів…

Непритомному Олександру надали першу допомогу в м. Курахове, невелика частина якого тоді була під контролем українських військ, потім направили у Дніпропетровськ, а згодом – у Київ. Але відновити плечову кістку після важкої травми неможливо традиційними методами – він вже переніс безрезультатну операцію, яка не призвела до консолідації кістки. Тому лікарі, яки лікували хлопця раніше, звернулися до проекту «Біотех-реабілітація поранених» по допомогу. Проект проведе Олександру лікування з використанням клітинних технологій – це допоможе відновити роздроблене плече та максимально повернути руці втрачені функції.

Олександр  – уродженець Кривого Рога. Піти добровольцем на війну його підштовхнула трагедія в аеропорту Луганська, коли у збитому літаку загинули знайомі хлопці. Олександр каже, що після цієї події більше не міг залишатися осторонь та мовчки спостерігати як гинуть патріоти. За час АТО він взяв участь у багатьох військових операціях, серед яких – визволення Лисичанська.

Зараз, незважаючи на важкі травми, боєць зберігає свій оптимізм, величезне почуття гумору, та навіть заряджає позитивом нас, працюючих у тилу. Напевно поряд ним не страшний жодний ворог! Чоловік відрізняється сміливістю не лише на фронті – у мирний час він працював промисловим альпіністом.

Вдома Олександра чекають мати, сестра, дружина та 12-річна донька. Наша допомога герою – щира вдячність за яскравий приклад мужності та уміння надихати країну на перемогу!

Забір матеріалу

25.11.2014

25.11.2014 Олександру було проведено забір клітинного матеріалу

Обстеження

24.11.2014

24.11.2014 боєць пройшов обстеження у медичному центрі ilaya.

З ініціативи Олександра, його участь у проекті «Біотех-реабілітація поранених» припинена

28.01.2015

Олександр повідомив координаторам проекту, що не планує продовжувати медичні маніпуляції, передбачені розробленою схемою лікування. Проте на той час на лікування бійця вже було використано 85 995 гривень. Тому надання допомоги Олександру та збір коштів на його лікування були припинені.

Хронологія лікування

Допомога припинена

Січень 2015

Олександр повідомив координаторам проекту, що не планує продовжувати медичні маніпуляції, передбачені розробленою схемою лікування. Проте на той час на лікування бійця вже було використано 85 995 гривень. Тому надання допомоги Олександру та збір коштів на його лікування були припинені.

1 етап лікування

Листопад 2014

забір клітинного матеріалу – червоного кісткового мозку з крила клубової кістки та фрагменту окістя з малогомілкової кістки

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!