грн зібрали 169 осіб

Вартість лікування 273153 грн

Олександр, 32 роки, м. Київ

Поранений у Маріуполі (важкі наслідки кульового поранення гомілки)

Допоможіть, підтримайте...

Олександр, 32 роки, м. Київ

Поранений у Маріуполі (важкі наслідки кульового поранення гомілки)

  • Профіль
  • Звітність

Поранений

Олександр, 32 роки, доброволець в АТО, поранений у Маріуполі11998345_517358585081545_1014117032_n

Травма

Права  нога: Наслідки вогнепального кульового поранення гомілки, неповноцінний кістковий регенерат великогомілкової кістки на протязі 8 см.

Перебіг травми у разі незастосування клітинних технологій: Боєць лікувався за допомогою традиційних методик 1 рік 4 місяці, проте нога залишається неопороздатною, а тривале ношення апарату призвело до запальних процесів у м’яких тканинах. Подальший перебіг наслідків травми може призвести до остеомієліту та інших ускладнень, або навіть ампутації. Клітинні технології допоможуть швидко відновити кістки та поставити бійця на ноги.

Необхідне лікування

реконструктивно-відновлювальне лікування травми гомілки у 2 етапи, що допоможе відновити опороздатність ноги.
Вартість лікування зі знижкою медичного центру 44%: 198 397 грн.
Деталізація витрат на діагностику та лікування:

  1. Обстеження протягом лікування (дослідження клітин, крові, сечі, контрольні рентгенівські знімки, ЕКГ та ін.) – 11 205 грн
  2. Забір фрагменту малогомілкової кістки та кісткового мозку (зі знижкою 40%) – 15 120 грн
  3. Підготовка в біолабораторії МСК з кісткового мозку, 120 млн (зі знижкою 53,63%) – 64 000 грн
  4. Оперативне лікування великогомілкової кістки (зі знижкою 40%): 108 072 грн

Детальніше про пораненого

Олександр – доброволець, який приймав участь у визволенні Маріуполя від сепаратистів разом з батальйоном «Азов». Отримав травму 9 травня 2014 року – цього дня бійці «Азову» виконували зачистку адміністративних установ міста від бойовиків. Під час штурму райвідділку міліції ворожий снайпер влучив у ногу Олександра.

Пораненого бійця направили у Дніпропетровськ, а звідти – до однієї з лікарень Німеччини. Через кілька місяців лікування герой повернувся в Україну та продовжував лікування у київських лікарнях, проте відновлення гомілкової кістки і досі не відбулося, а кількість перенесених Олександром операцій перевищила 20.

 

Коли Олександр звернувся до соціального проекту «Біотех-реабілітація поранених», у його нозі починалося сильне запалення, тому лікарі медичної компанії ilaya одразу зняли апарат, навіть не дочекавшись збору коштів на лікування. Адже кожен день запального процесу в кістці – це великий ризик остеомієліту, який може привести до тривалого і важкого лікування.Олександр приєднався до АТО ще на початку буремної весни 2014 року. Спочатку разом з друзями боронили Бердянськ від сепаратистських мітингів, потім перебазувалися в Маріуполь. Олександр розповідає, що одразу після кримських подій він зібрав друзів та без роздумів всі вирушили на Схід.

Живе Олександр в Києві. Ще з 2013 року приймає участь в Автомайдані, з якого не виходить і по цей час, навіть з понівеченою ногою. Його громадянську позицію підтримає дружина Альона. Нещодавно у родині героя народилася дочка. Зараз їй 2 роки. Родина дарує тепло герою, який у певний час зневірився у лікуванні, та майже змирився з інвалідністю. Але тепер Олександра підтримаємо і ми з вами! А значить – скоро він одужає!

Перший рентгенівський знімок

15.01.2016

На рентгенівському знімку ноги Олександра, зробленому через 1,5 місяці посля основної операції, спостерігається утворення нової кісткової тканини у місці 8-сантиметрового дефекту кістки. Вже у березні лікарі планують демонтувати апарат.

Післяопераційний період

02.12.2015

Догляд, перев’язки

Основна операція

27.11.2015

Лікарі провели основну операцію на нозі Олександра, під час якої місце відсутніх фрагментів (до 8 см кістки) ввели 3D-гель з чипсами остеопластичного матеріалу та аутологічними стовбуровими клітинами.

Госпіталізація

26.11.2015

Обстеження, передопераційна підготовка

Післяопераційний період

21.09.2015

Догляд, перев’язки

Перший етап лікування

18.09.2015

Виконано позаосередковий черезкістковий остеосинтез та забір клітинного матеріалу.

Госпіталізація

17.09.2015

Обстеження, передопераційна підготовка

Хронологія лікування

Контрольні огляди

Січень 2016 - Березень 2017

контрольні огляди та обстеження, спостереження за результатами відновлення кістки

2 етап лікування

Листопад 2015

заміщення дефекту великогомілкової кістки за допомогою 3D-гелю з чипсами остеопластичного матеріалу та аутологічними стовбуровими клітинами

1 етап лікування

Вересень 2015

• забір клітинного матеріалу – червоного кісткового мозку з крила клубової кістки та фрагменту окістя з малогомілкової кістки
• перемонтаж апарату

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!