грн зібрали 72 осіб

Вартість лікування 69100 грн

Олександр, 21 рік, м. Кривий Ріг

Травмований на Луганщині (розрив хрестоподібноі зв’язки колінного суглобу)

Допоможіть, підтримайте...

Олександр, 21 рік, м. Кривий Ріг

Травмований на Луганщині (розрив хрестоподібноі зв’язки колінного суглобу)

  • Профіль
  • Звітність

Поранений

Олександр, 21 рік, боєць Національної Гвардії, травмований біля Слов’яносербська.c8a72364670b98a1ff3a14a411f8e22fd62cd6909bd71b641edf87543b31fca2

Травма

Розрив хрестоподібноі зв’язки колінного суглобу

Перебіг травми у разі невиконання лікування: Через пошкодження хрестоподібноі зв’язки бійця турбують болі та набряки. Нога періодично після тривалого навантаження стає неопороздатною, та боєць пересувається за допомогою милиць. У разі подальшого розвитку, проблема призведе до артрозу суглобу.

Необхідне лікування: реконструктивно-відновлювальне лікування колінного суглобу, що допоможе відновити м’які хрестоподібну зв’язку.

Вартість лікування зі знижкою медичного центру 39%: 69 100 грн

Деталізація витрат на діагностику та лікування:

  1. Обстеження та консультації спеціалістів (ортопедія) – 2 380 грн
  2. Загальна вартість реконструктивно-відновлювального лікування (зі знижкою 40%) – 66 720 грн.

Детальніше про пораненого

Олександр – боєць Нацгвардії, служив у Луганській області разом з іншим нашим пораненим бійцем – Романом. Вони виконували бойові завдання на відомому 32-му посту біля Слов’яносербська. 14 жовтня 2014 року цей блок-пост був обстріляний з усіх видів зброї, а Олександр під час стрибка з БТРу травмував ногу – відчув хруст та сильний біль у ділянці коліна.

Бійцю ніхто не надавав допомоги, та він продовжував службу ще тривалий час пов’язкою на коліні. Навіть після демобілізації ніхто не пропонував бійцю лікування. Зараз стан ноги Олександра погіршується, тому його бойовий побратим Роман порадив звернутися по допомогу до соціального проекту «Біотех-реабілітація поранених».

Олександр – уродженець Кривого Рогу. До війни він вчився та займався улюбленим видом спорту – він кандидат у майстри спорту з боксу. Незадовго до подій на сході Олександр проходив службу в Армії, а його участь в АТО почалася саме з військової частини №3004, що розташована у Донецьку. Певний час ця частина була захоплена сепаратистами, а Олександр перебував у полоні. Після звільнення він знов повернувся на схід – уже у складі Національної гвардії.

Боєць має чималі труднощі з лікуванням, адже його травма не вважається бойовим пораненням, тому він залишається сам на сам з проблемою. Допоможемо йому зібрати кошти на лікування!

Хронологія лікування

Одужання

Травень 2016

Повернення до повноцінного життя, занять спортом та роботи

Операція

Січень 2016

• відновлення хрестоподібної зв’язки за допомогою аутопластики з найширшої фасції стегна
• накладення лангетної пов’язки

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!