грн зібрали 1 осіб

Вартість лікування 298570 грн

Зробити внесок

Микита, 28 років, місто Київ

травмований біля Дебальцево: наслідки важкої травми колінного суглобу

Допоможіть, підтримайте...

Микита, 28 років, місто Київ

травмований біля Дебальцево: наслідки важкої травми колінного суглобу

Поранений

Микита, 28 років, боєць 128 ОМБр, травмований біля Дебальцево.bez-imeni

Травма

Права нога – розрив передньої хрестоподібної зв’язки, виражена комбінована контрактура правого колінного суглобу.

Перебіг травми у разі виконання лікування: Боєць лікувався у лікарнях та госпіталях два роки, переніс 8 операцій, але досі не може повернутися до повноцінного життя. Через пошкодження хрестоподібної зв’язки бійця турбують сильні болі та набряки, Завжди після тривалого навантаження нога стає неопороздатною. У разі подальшого розвитку, проблема призведе до руйнування суглобу.

Необхідне лікування: реконструктивно-відновлювальне лікування колінного суглобу з застосуванням біотехнологій, що допоможе відновити хрестоподібну зв’язку.

Вартість лікування зі знижкою медичного центру -41%: 298 570,1 грн

Деталізація витрат на діагностику та лікування:

  1. Обстеження протягом лікування (терапія, ортопедія) – 18 725 грн
  2. Забір фрагменту малогомілкової кістки та червоного кісткового мозку (зі знижкою 40%) – 18 060 грн
  3. Періостальні клітини, 20 млн (зі знижкою 50%) – 20 000 грн.
  4. МСК з кісткового мозку, 60 млн (зі знижкою 50%) – 46 000 грн.
  5. Анестезія (зі знижкою 15%) – 5 023,5 грн
  6. Реконструктивно-відновлювальне лікування в стаціонарі (зі знижкою 40%) – 190 761,6 грн

Детальніше про пораненого

Микита – боєць 128 ОМБр, який отримав осколкове поранення 19.10.2014 року. Микита виконував бойові завдання на блок-пості Рідкодуб-Нікішино, що неподалік Дебальцево. Розпочався обстріл з боку сепаратистів, під час якого багато побратимів отримали важкі поранення. Микита витягував поранених бійців з=під обстрілу та надавав їм першу медичну допомогу. Але обстріл не припинявся, незабаром  і Микита отримав контузію та важкі осколкові травми щелепи та обох ніг.

Найскладнішою виявилася саме травма правого коліна: 8 операцій у госпіталях та лікарнях, кілька спроб відновити зв’язки, але герою не стає краще вже два роки. Кажуть, що єдиний шанс – це замінити колінний суглоб на ендопротез, що не дуже покращить ситуацію, адже протез – це різкі обмеження у активності та багато супутніх проблем.

У рамках соціального проекту «Біотех-реабілітація поранених» лікарі взялися допомогти герою. Але тепер потрібно все перероблювати – починати наново, адже неефективне лікування значно ускладнило ситуацію.

Микита – киянин. Має сім’ю – дружину та двох дітей – 13-річного сина та 4-річну доньку. Батьки героя – інваліди та потребують піклування. До війни служив за контрактом у Внутрішніх військах, активно займався спортом – є майстром спорту і змішаних єдиноборств. Пішов на фронт добровільно, під час другої хвилі мобілізації. За півроку в АТО взяв участь у визволенні Щастя, Станиці Луганської, Попасної, Лисичанська та ще багатьох міст Донеччини та Луганщини.

Допоможемо герою швидше перемогти проблеми зі здоров’ям нарешті повернутися до повноцінного життя!

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!