Доброволець зі спецбатальйону МВС «Чернігів» Олексій нарешті зміг вирватися до Києва та завітав на огляд!

Рентген-обстеження показало відновлення стегнової кістки. Сам Олексій вже давно ходить без опори на паличку. Зараз він активно розробляє ногу, повністю навантажує її. Наступний огляд запланований на весну, коли лікарі вирішуватимуть, чти потрібно буде видалити металеві конструкції з ноги. Адже вони дещо заважають рухатися м’язам.

Олексій отримав поранення біля с. Станиця Луганська 23 лютого 2015 року. Лікувався традиційними методами понад рік, але через неправильне співставлення уламків, йлого стегнова та великогомілкова кістки почали неправильно зростатися, що не дозволяло вільно пересуватися.

Взимку 2016 року Олексій був прийнятий у соціальний проект «Біотех-реабілітація поранених» з діагнозом: неправильна консолідація перелому лівої стегнової кістки з варусною деформацією та вкороченням стегна на 2 см, неправильна консолідація перелому правої гомілки з варусною деформацією понад 20 градусів.

Перший етап лікування бійця у рамках проекту був виконаний 19.04.2016, коли йому виправили деформацію правої великогомілкової кістки та зафіксували кістку металевою пластиною, а також взяли клітинний матеріал для відновлення лівої стегнової кістки. 27.07.2016 лікарі медичного центру ilaya виконали йому операцію на стегновій кістці, під час якої ввели у місце травми 3D-гель з чипсами остеопластичного матеріалу та аутологічними стовбуровими клітинами, який зафіксували за допомогою металевої пластини.

Всі необхідні для лікування Олексія кошти у сумі 349 260 грн зібрав Центр волонтерів “People’s Project” завдяки внескам набайдужих людей та організацій з усього світу.

Без им444ени

 

DSC_0058

DSC_0069

DSC_0082