Боєць ДБ «ОУН» Олег завітав до медичного центру ilaya на контрольний огляд! Герой повноцінно навантажує відновлену руку, яка рухається у природному діапазоні, без обмежень, які були до операції! За словами лікарів, вдалося досягти відмінного результату, а сам боєць перебуває у чудовому настрої та дякує всім, хто був причетний до його лікування!

Олег з серпня 2014 воював в добровільному батальйоні ОУН. В складі цього батальйону під час мінометного обстрілу в с. Піски донецької області 11.10.2014, на свій день народження, отримав осколкові поранення спіни та правої руки.

Осколки із спини бійцю видалили на наступний день в Красноармійську. Рука була травмована, але працювала без змін, тому Олег повернувся до бою.  Але з часом рука стала боліти і чим дальше, тим дужче. Олег місяць пив знеболюючи та продовжував воювати. Коли біль став нестерпним, його направили лікувати руку. У грудні 2015 року в госпіталі йому була зроблена артроскопія, та встановлені анкери. Але і операція не допомогла. Функції руки були дуже обмежені, траплялись постійні вивихи.

У серпні 2016 року в рамках соціального проекту «Біотех-реабілітація поранених» Олегу була виконана операція з усунення звичного вивиху плеча, і вже у листопаді того ж року через кілька місяців він повернувся до повноцінного життя. Кошти на лікування бійця у сумі 77 269 грн зібрав Центр волонтерів «People’s Project».

DSC_00162

DSC_00163

DSC_00164

DSC_00165