Боєць 93 ОМБр Олександр пройшов контрольний огляд лікаря! Бійцю рекомендовано збільшувати навантаження на ногу – поступово відмовитися від палички!

Сам Олександр почуває себе набагато краще. Після додатковї пластичної операції, виконаної у вересня 2017 року припинились виділення з ноги, які турбували бійця майже два з половиною роки.  У грудні він пройшов реабілітацію в Польщі, де активно розробляв ногу після лікування. А вдома він вже ходить без опори.

Боєць Олександр півтора року після поранення взимку 2015 року лікувався у різних госпіталях, але через дірчастий дефект кістки, що не відновлювався самостійно, та постійні запальні процеси у місці травми нога залишалася неопороздатною – боєць пересувався на милицях. Так тривало понад півтора роки. Одеська волонтерка Ольга  Домбровська направила бійця у наш проект.

Лікування Олександра у рамках проекту було розпочато у серпні 2016 року, коли йому виконали забір матеріалу та монтаж апарату.  У жовтні 2016 року бійцю провели другий етап лікування, під час якого у місце дефекту великогомілкової кістки ввели 3D-гель з чипсами остеопластичного матеріалу та аутологічними стовбуровими клітинами. Поступово кістка відновилася, проте у нозі все ж залишався свищ – через сильне рубцеве переродження тканин гомілки кровопостачання було дуже погане. Після додаткових пластичних операцій у 2017 році  стан тканин гомілки значно покращився.

Витрати у сумі 511 620 грн, необхідні для лікування героя, взяв на себе Центр волонтерів “People’s Project”.

DSC_0016

DSC_0055

1 — копия