Дуже раді бічити нашого Дмитра, який останній раз був у медичному центрі  лише рік тому! Все через те, що у Дмитра дуже щільний робочий графік – він одразу після відновлення почав працювати у військоматі м.Дубровиці, де і живе. Ми давно запрошували його на огляд, але відпустку бійцю вдалося взяти лише зараз, адже роботи у Дмитра вкрай багато.

Друзі, погляньте на новий рентгенівський знімок! Кістка відновилася та зміцніла, Дмитро багато рухається та зовсім не кульгає Після контрольного огляду герой отримав довідку, у якій лікарі констатують одужання! Дякуємо всім, хто долучився до допомоги хлопцю! А Дмитру бажаємо щастя та добробуту, і головне – щоб роботи у нього зменшилося – через якнайшвидшу перемогу України! Все буде добре!

Проблема бійця полягала у вкороченні однієї ноги на 3,5 см – під час поранення куля “винесла” чималу частину кістки, утворивши дефект, тому лікарі шпиталю пішли на вкорочення ноги. А після зрощення кістки та завершення лікування у шпиталі за подовження стегна вже ніхто не брався. Дмитро дуже кульгав, а через нерівномірне навантеження на ноги йому загрожувало викрівлення хребта та проблеми с суглобами. У проект “Біотех-реабілітація поранених” хлопця направила журналіст Валерія Печеник.

Лікування Дмитра у рамках проекту розпочалося у січні 2016 року, коли було виконано забір клітинного матеріалу. Основний етап лікування бійця пройшов у другий половині березня 2016 року, коли лікарі медичного центру ilaya виконали резекцію стегнової кістки та розтягування стегна, після чого застосували 3D-гель з чипсами остеопластичного матеріалу та аутологічними стовбуровими клітинами з метою відновлення природної довжини стегнової кістки.

Протягом року Стегнова кістка повністю відновилася, після чого бійцю було призначене зняття пластини. Витрати на лікування Дмитра склали 344 251 гривень. Приблизно третину ціх коштів зібрали земляки бійця – волонтери, депутати, Благодійний фонд “Руєвіт” та інші небайдужі земляки з м. Дубровиці та Рівного, а інші дві третини забезпечив Центр волонтерів “People’s Project”.

DSC_0024 Без имени

DSC_0083 — копия

10710480_525324070936915_1340234732990100006_o