26.02.2018 Володимир завітав до медичного центру на контрольний огляд – вже впевнено на двох ногах, без палички, як раніше. Вільно підіймається та спускається по сходах. Присідає, хоча до лікування цю вправу зробити не міг – коліно випадало з суглобу. Щоправда, у коліні іноді з’являються «пекучі» відчуття, проте, за словами лікарів, це абсолютно нормально – адже триває активна розробка суглобу після майже двохрічного різкого обмеження у рухах.

Найближчим часом Володимир планує піти на військову службу за контрактом – поки що служитиме у військовій частині неподалік свого села, адже його старший син тепер служить в АТО, і на плечах Володимира велика сім’я. А потім він не виключає свого повернення на фронт.

Володимир служив на передовій у складі 43 ОМБр. На службі Володимир кілька раз травмував колінний суглоб коли стрибав у бойовому спорядженні. Спочатку він не приділяв великого значення болям у коліні, але на початку березня 2016 року, після падіння під час чергового обстрілу Володимир вже не міг ступати на ногу.

Він звернувся у лікарню, що знаходилася неподалік місця служби, звідки його направили на госпіталізацію. У госпіталі герою зняли пластину зі стегна на травмованій нозі (пластина була, ще з давніх часів – після лікування перелому стегна). Але під час зняття пластини зламався гвинт й його шматок так і залишився в нозі. Через наявність гвинта у кістці бійцю не робили МРТ-обстеження та виписали. Згодом бійцю діагностували деформуючий артроз та призначили артроскопічну операцію за власні кошти, адже така проблема не вважається бойовою травмою.

За рекомендацією знайомих Володимир звернувся по допомогу до Медична компанія ilaya / Medical company ilaya, де було виявлено розрив хрестоподібної зв’язки – травму, на яку раніше ніхто не звертав увагу через недосконале обстеження. Лікарі медичного центру готові допомогти: у першу чергу видалити уламок гвинта та відновити зв’язку. Після цього буде можливо провести МРТ-обстеження та зробити висновок, чи потрібно подальше лікування суглобу.

Вартість лікування бійця склала 87 318 гривень. 70% цієї суми за допомогою соцмереж забрала дівчина з Закарпаття Мирослава Ковбашин, яка сама пройшла лікування у Медичній компанії ilaya та змогла встати з візка, без якого раніше не могла пересуватися через вроджене захворювання. Інші 30% вартості лікування Володимира зібрав Центр волонтерів “People’s Project”.

Перша була виконана 18.10.2017 – тоді лікарі медичного центру ilaya видалили зі стегнової кістки уламок гвинта, який знаходився у кістці після старої травми у 2011 році та заважав лікування травми зв’язок. Після цього провели МРТ-обстеження колінного суглобу та 08.11.2017 герою виконали другу операцію – з відновлення передньої хрестоподібної зв’язки за допомогою аутопластики з найширшої фасції стегна.

 

DSC_0013

DSC_0015

Без именвввви

 

21616200_1915520672107793_1498674084122346757_n