14.06.2017 Богдан завітав на контрольний огляд до медцентру. Новий рентгенівський знімок, зроблений через 1,5 місяці після операції із заміщення дірчастого дефекту великогомілкової кістки клітинно-тканинним матеріалом, продемонстрував успішне відновлення кістки. Лікар рекомендував герою починати  активну розробку ноги.

Вдома Богдан вже ступає на відновлену ногу, проте донедавна на довгі відстані брав з собою паличку. Тепер лікарі рекомендують поступово відмовлятися від неї. Незабаром Богдан вирушить на реабілітацію у Польщу.

Богдан був прийнятий у проект «Біотех-реабілітація поранених» влітку 2016 року з наслідками поранення ноги у 2014 році.  Раніше боєць проходив лікування у госпіталях, але через те, що у кістці залишався великий отвір, він не міг повноцінно навантажувати ногу. Крім того, м’які тканини гомілки були вкриті рубцями, що заважало лікувати кістку.

Лікування Богдана у проекті було розпочато у вересні 2016 року, коли бійцю виконали забір клітин. Потім він переніс кілька пластичних операцій, і після відновлення м’яких тканин ноги лікарі приступили до відновлення кістки. Основна операція з заміщення дефекту кісткової тканини за допомогою клітинних технологій була виконана у квітні 2017 року.

Кошти на лікування героя у сумі 371 864 грн зібрав Центр волонтерів «Народний проект» за рахунок пожертв небайдужих з усього світу.

DSC_00263уу34

Без имени