Троє бійців, відновлені після важких поранень завдяки нашій з вами допомоги, змагалися 12.05.2018 за право представити Україну на міжнародних змаганнях «Invictus Games», які відбудуться цього року в Сіднеї. Це – Богдан з 93 ОМБр, Віталій з 28 ОГМБр та Олег з батальйону «Азов». Двоє з них навіть отримали медалі, але чи увійде хтось з них вони до національної збірної, буде відомо за дав тижні.

Богдан змагався по двох спортивних дисциплінах – біг (100 метрів та 1500 метрів) та велоспорт на шосе. І, хоча найбільше готувався до бігу и гідно виступив, срібну медаль отримав все ж таки за досягнення у велоспорті. Герой задоволений результатом змагань та налаштований на подальшу участь. Якщо пам’ятаєте, колись він мав незрощений перелом променевої кістки, яку вдалося повністю зростити за три місяці завдяки застосуванню біотехнологій. Після одужання Богдан розпочав власний бізнес – відкрив кав’ярню. Активно займається спортом.

Олег показав гарні результати в обох дисциплінах, у яких змагався – плаванні на дистанцію 50 метрів та греблі на тренажері. Щоправда, обидві бронзові медалі отримав за греблю на різні дистанції – 4 хвилини та 1 хвилина. Він також задоволений результатами. Олег – один з перших бійців нашого проекту. Його гомілка була розтрощена на дрібні шматки, які зібрали докупи та за три місяці зростили завдяки застосуванню біотехнологій. Олег дуже швидко повернувся до активного життя. Займається громадською діяльністю та майже ніколи не пропускає патріотичні урочистості загальноукраїнського масштабу.

Віталій також виступив по двох видах спорту – стрільбі з лука та пауерліфтінгу (жим штанги лежачі). До змагань Віталій також ретельно готувався, але, за його словами, саме з пауерліфтингу показати бажаних результатів трохи не вдалося. Проте герой не дуже засмучується, адже, як спортсмен з юного віку, знає, що завжди є шанс на нову перемогу. Віталій – один з найбільш складних наших бійців. Коли він прийшов у проект, після травми стопи та гомілки кістки зрослися, проте  нога не працювала як потрібно, турбували сильні болі при незначному навантаженні. Йому знадобилася саме ортопедія – аби повернути кістки, сухожилля та м’язи до стану, який дає можливість нозі максимально функціонувати. Зараз триває розробка ноги, але Віталій вже включився у активне життя.

Ми дуже раді на наших хлопців! Було приємно бачити їх азартний настрій та жагу перемог в очах! Бажаємо героям ще багато великих досягнень! Дякуємо всім, хто допоміг їм в одужанні після поранень!

11

DSC_0006

DSC_0037

DSC_0091

IMG_0603

Без имени